Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Więcej informacji o Kraków lotnisko parking znajdziesz tu.

Wygoda, szybkość oraz sposobność przybycia także w najbardziej oddalone zakątki świata – to nadrzędne zalety podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał niesamowitą popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać wiele kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne kwestie związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie www

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zorganizować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego obok samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swój pojazd, bowiem parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji online, toteż nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia auta. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezmiernie istotne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego personelu

Jeżeli wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć też na spore ułatwienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Oprócz tego klienci mogą uzyskać pomoc obsługi parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora czy też ujście powietrza w oponach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]