Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach pod Krakowem

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz wygodnie dojechać do portu lotniczego, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking w Balicach – w bliskiej odległości od lotniska

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum miasta o około pół godziny jazdy samochodem, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i dźwigać ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony znajdujący się w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli tylko kilometr, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – monitorowane miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i strzeżone przez całą dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższych wojażach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić gotówką przy kasie lub podczas rezerwacji online.