Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Poznaj więcej szczegółów o cateringu dla firm Katowice.

Konferencja, negocjacje biznesowe czy szkolenie – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo zapewne w końcu stanie przed koniecznością zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów oraz przekąsek dla jego uczestników. Jeśli na planowanym spotkaniu mają pojawić się duże tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Przekąski bez ryzyka ubrudzenia ubrania – o cateringu biurowym

Konferencje i kursy biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 6-8 godzin, w szeregu przypadków także przez kilka dni. Ich uczestnicy dostają ścisły grafik wykładów, między którymi wyznaczone są na ogół dwie półgodzinne przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć duży posiłek w pobliskiej kafeterii. Dlatego tak ważne jest udostępnienie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść na salę, w której odbywa się prelekcja. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez obaw o zabrudzenie dłoni czy odzieży. W ramach usługi cateringu biurowego użyczany jest też sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Planujesz szkolenie? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwy kawowe są niezwykle istotne, pozwalają wszak uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Ponadto jest to też sposobność rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze zagadnień roztrząsanych na kursie. Automat z kawą i słodkimi napojami, który działa na korytarzach obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów czy płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z tekturowych kubeczków, zagryzając przyniesione z domu lub zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc prestiż spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu uczestników.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]