Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Sale do wynajęcia na imprezy Kraków - sprawdź informacje o ofercie na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zabawy integracyjne bądź grille dla zatrudnionych i ich rodzin, intencją których uformowanie głębokich więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, żeby świętować osiągnięte wyniki, jak również przeróżne szkolenia, gale dla klientów biznesowych i konferencje. Takie imprezy muszą być dobrze zaplanowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później do promocji marki.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na organizację imprezy firmowej

O ile nie mamy w budynku firmowym pojemnych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich bankietu, należy poszukać propozycji najmu sal, które zmieszczą wszystkich sproszonych gości eventu. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do rangi planowanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla akcjonariuszy firmy, podczas których świętowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny zostać urządzone w pierwszej lepszej sali. Należy przy takich okazjach zorganizować imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które ostatecznie podkreśli rangę wydarzenia. Z kolei jeśli na event sproszeni będą uczestnicy nie zamieszkujący w bliskiej okolicy lokalu, warto wybrać salę, zlokalizowaną niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprez firmowych – zleć catering sumienne firmie

Podczas planowania eventu firmowego nie wolno pominąć tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie zaproszonym gościom zimnych oraz gorących posiłków i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania kompetentnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazany punkt apetycznych dań dla uczestników, ale dodatkowo doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Opłaca się więc korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy podadzą posiłki do stołu w elegancki sposób oraz doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i rewelacyjnie prezentujące się na talerzu dania.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]