Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Na https://tinyurl.com/yj69kr74 znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o miejscu na wesele w Krakowie.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina nowożeńców oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na organizację przyjęcia dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nią się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten wyjątkowy wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – liczy się jego odległość od kościoła oraz pojemność

Poszukując lokalu na wesele para młoda powinna rozważyć kilka znaczących okoliczności. Na początek musi znać ilość uczestników wesela, żeby być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, żeby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu położony jest dom weselny oraz czy droga do niego nie będzie uciążliwa. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym mieście, warto szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, udekorowanie sali i wybranie menu. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na ponad stu gości

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolic, mogą zorganizować wesele w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe podjąć około 130 gości. Impreza może zostać urządzona także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała aż 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegową. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]