Producent przyczep i zabudów przestrzennych

Sektor związany z transportem wciąż się rozwija, m.in. za sprawą globalizacji, jak również pojawiania się nowych rynków eksportu i importu. Z tej przyczyny wymaga także coraz to nowocześniejszych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z modernizacją procesów transportu produktów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od trzech dekad odpowiada na wymogi permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji zabudów samochodowych. Spółka zajmuje się produkcją zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), solo (np. z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii oraz oddziałów specjalnych. W produkcji wykorzystywane są wyłącznie materiały wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie trzydzieści lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers tworzenie coraz to lepszych projektów na światowym poziomie, o czym świadczy między innymi sukces strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych do transportu szczególnie delikatnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (w firmowym zakładzie w miejscowości Malnia bądź w kilku autoryzowanych punktach), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy wykonywane są na obszarze krajów UE w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o zabezpieczenie konsumentów, którzy decydują się na serwis samodzielnie. Części zamienne do przyczep firmy są stale dostępne, co minimalizuje czas oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co zdecydowanie skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.