Profesjonalna opieka nad grobami

Skieruj się tu jeżeli chcesz zamówić opiekę nad grobami Kraków

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – nawet, kiedy nagrobki położone są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą pozostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Dlaczego powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak zakładanie siedzeń albo pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, jakie należy zapłacić pracownikom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – kiedy wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem około czterystu zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są również od rozmiarów grobów, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Kontakt z firmą:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]