Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje serwis okien PCV Warszawa? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na http://tinyurl.com/yxayn7gx.

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle wpływają też czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]