Zainwestuj w swoje kompetencje zawodowe – o coachingu kariery

Jeżeli ciekawi Cię najkorzystniejsza oferta coachingu kariery, zajrzyj na https://bit.ly/2JhR2ve

Doradztwo zawodowe pozwala ujawnić Twoje silne strony oraz spożytkować skryty potencjał. Czemu warto zainwestować w swoje umiejętności zawodowe? Jak pomaga coaching kariery?

Coaching kariery – szkolenia z autoprezentacji oraz odpowiednie opracowanie dokumentów oraz ćwiczenia z autoprezentacji

Coaching kariery przeprowadzony z profesjonalnym doradcą zawodowym pomaga nie tylko tym, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy, ale również doświadczonym pracobiorcom, którzy lękają się przemian na rynku pracy, chcą przetrwać przekształcenia w przedsiębiorstwu lub przygotowują się do zmiany pracy. Profesjonalny coach kariery asystuje na wielu płaszczyznach – pokazuje jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, by zwycięsko przejść rekrutację, a także jak podnieść tzw. umiejętności „miękkie” i inne kompetencje, przydatne w życiu zawodowym. Coach kariery zajmuje się także wsparciem w odpowiednim przygotowaniu dokumentów, na przykład listu motywacyjnego, portfolio osiągnięć czy Curriculum Vitae, tak, aby przyciągnęły uwagę potencjalnych pracodawców, a przez to podniosły szansę na to, że kandydat będzie dopuszczony do kolejnych etapów rekrutacji. Nie bez znaczenia jest także szkolenie z autoprezentacji – to jeden z najważniejszych atrybutów, na który zwracają uwagę rekruterzy.

Coaching kariery – kto może na nim zyskać?

Pragniesz kierować swoją karierą zawodową tak, aby w końcu osiągnąć uznanie na rynku pracy? A może zastanawiasz się czy zmienić specjalizację, ale nie jesteś pewny, jaka praca da Ci wysoką wypłatę i jednocześnie radość? Coaching kariery spowoduje, iż poznasz swoje mocne oraz słabe strony, zaczniesz używać drzemiący w Tobie potencjał i osiągać sukcesy zawodowe. Profesjonalny doradca zawodowy wspomoże też managerów wyższego stopnia tudzież innych doświadczonych specjalistów poszukującym ukierunkowanego doradztwa. Zanim dojdzie do pierwszego spotkania następuje wyznaczenie potrzeb doradczych – to wtedy zostaje uzgodnione cele uczestnika sesji, pomocy w jakim zakresie potrzebuje i jaka liczba spotkań z coachem kariery pozwoli uzyskać zaplanowany cel.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]