Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Jeśli potrzebujesz części do Renault, kliknij tutaj

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, silnika, układu chłodzenia oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]