Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Skieruj się w to miejsce jeśli interesujesz się marką Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – ocena autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, że już po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu do relaksacji polepszyło również sen testującego, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy stosowaniu urządzeń masujących firmy Vitberg ważna jest regularność sesji, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest także jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz to, iż jest to dzieło rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (bądź tylko poszczególnych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]