„Kto Cię wyleczy” sprawdza urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Vitberg. Uzyskaj więcej informacji o tej marce

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy bóle kręgosłupa, odrętwienie ramion i szyi czy uczucie ciężkości w nogach. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, szyję, kolana lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Urządzenie RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]