Marka Vitberg – dowiedz się jak powstają jej produkty

Dowiedz się więcej o marce Vitberg - poszerz swoje wiadomości!

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd skutecznie rozwija swoją ofertę.

Zestawy firmy Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można wykorzystać podczas rehabilitacji sportowców, są jednak również dedykowane do użytkowania w domu.

Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, w których można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego działaniu. Średnio c trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]