Napieraj.pl o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

W tym miejscu odnajdziesz szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg

Co o terapii wibracjami myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają drgania?

Moduły marki Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od wielulat wykorzystuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeśli uprawiamy sport tylko dla przyjemności, także możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu we własnym mieszkaniu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz natężenie drgań.

Aparat marki Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od rehabilitantów, sportowców oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zauważają oni, że moduły wibrujące pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]