Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Wszystko o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesięcznym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – ocena redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podpięciu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać też przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]