Opinia redaktorów portal „ABC Zdrowie” o urządzeniach RAM Vitberg+

Porządna porcja informacji o marce Vitberg. Zobacz koniecznie!

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy służy do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeżeli chcemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do własnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Nogi, Biodra, Metabolizm, Szyja lub Kolana. Przy użyciu tych elementów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]