Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Zajrzyj tu, aby skontaktować się z polskim psychologiem Northampton

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie poczęli wyjeżdżać na Wyspy. Na chwilę obecną powodu Brexitu fala emigracyjna praktycznie rzecz biorąc zanikła, ale nadal nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może generować szereg utrapień, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest potrzebny?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, jak również praca w obcym państwa, mogą rodzić cały szereg komplikacji, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną często powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się także trudności z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który do tej pory jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania te niezwykle trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. Z tego powodu nie należy obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano podczas wizyty będą powierzone kolejnej osobie. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy ukrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, a także pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Kontakt z firmą:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339