Skuteczne wybielanie zębów u stomatologa

Lśniące i śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Niestety mnóstwo negatywnych składników niszczy nasze szkliwo i sprawia, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze domowe środki wybielające zapewniają dobre efekty. Jak odzyskać wspaniały uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – odzyskaj zdrowe i śnieżnobiałe zęby

Czyszczenie uzębienia po wszystkich spożywanych produktach pomaga utrzymać zdrowe szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznymi zmianami. Bakterie i inne przyczyny powodują, że nasze zęby przestają prezentować się estetycznie. Domowe zabiegi pielęgnacyjne (nakładki, żele, paski), nie gwarantują trwałych rezultatów. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są w tym momencie najbardziej popularne? Lekarze szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która przynosi świetne efekty już po 3 zabiegach. Światło emitowane przez aparat jest całkowicie bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów – sprawdź moc światła

Jak przebiega wybielanie zębów metodą BEYOND? Pierwszym etapem jest przegląd stanu uzębienia. W dalszej kolejności przy pomocy specjalistycznego szablonu oznacza się odcień zębów przed wybielaniem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, stomatolog przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na wybrany ząb lub całość uzębienia. Ważne jest też dobre dobranie PH żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny minimalizując przebarwienia. Zabieg BEYOND rozjaśnia zęby nawet o czternaście odcieni, efekty są więc niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu należy wystrzegać się barwiących napojów i potraw przez co najmniej kilka dni. Osobom, które z jakichś względów nie mogą stosować lampy BEYOND zaleca się wybielanie zębów za pomocą szyn wybielających.