Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Więcej o przyłbicy ochronnej na http://tinyurl.com/y6do8xtw

Pandemia COVID-19, która opanowała cały glob, nieodwołalnie zmieniła nasze życie oraz kontakty z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego nakładają konieczność korzystania ze różnych środków, które mają chronić nas przed realnym zagrożeniem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do urzędu lub supermarketu, gdzie najczęściej przebywamy w większym gronie ludzi, winniśmy bezwzględnie nosić na nosie oraz ustach maseczkę ochronną. Jak jednak postąpić, jeśli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z materiału?

Wytrzymała ochronna przyłbica ochrania równie dobrze jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są nieporęczne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich noszenia, powinny sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed zakażeniem patogenami w takim samym zakresie jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa nos oraz usta, ale w tym samym czasie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi plusami są komfort, solidność i jedynie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być użytkowana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można też wyprać ręcznie (do 30 razy!) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla sportowców i ludzi starszych

Ochronną przyłbicy rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby mające problemy z oddychaniem, w podeszłym wieku bądź aktywnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maseczki w czasie pełnienia obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodzież z całą pewnością doceni również to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]