Vitberg opinie, Vitberg

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może znacznie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg oraz szyi. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i działanie

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]