Vitberg – historia i produkcja

Sprawdź więcej szczegółów o marce Vitberg na http://tinyurl.com/yc57ovnl

Dowiedz się jak przebiega produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od dwudziestu jeden lat para się produkcją aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu podniesienie jakości życia osób cierpiących na różne schorzenia. Pełny aparat jest złożony z 6 elementów stymulujących i 2 nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o detale

Do składu urządzeń marki Vitberg wykorzystywane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Obicie przygotowane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Każdy moduł, jak również jego elementy elektroniczne sterowania, jest ręcznie składany, a następnie indywidualnie sprawdzany przed przekazaniem do sprzedaży.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]