Zestawy do masażu wibracjami Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Co powinno się wiedzieć o Vitberg opinie?

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, zapewne urządzenie RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, spowolniony metabolizm, stres czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]