Zestawy do wibroterapii marki Vitberg – nie tylko dla profesjonalistów

Uzupełnij swoją wiedzę o marce Vitberg

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje zastosowanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Urządzenie RAM Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: dział elektroniki, szwalnię, montownię i wykrawalnię. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddawane są odpowiednim testom. Poszycie aparatu wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]